One Time Password (OTP) Verification for account creation (8.x-1.0-alpha5) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Next
ro: Următor

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: New user: %name %email.
ro: Utilizator nou: %name %email.

en: Registration successful. You are now logged in.
ro: Înregistrare cu succes. Acum sunteți autentificat.
