One Time Password (OTP) Verification for account creation (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: New user: %name %email.
et: Uus kasutaja: %name %email.

en: Registration successful. You are now logged in.
et: Registreerimine õnnestus. Oled nüüd sisse logitud.
