One Time Password (OTP) Verification for account creation (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Next
pt: Próximo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: New user: %name %email.
pt: Novo usuário: %name %email.

en: Registration successful. You are now logged in.
pt: O cadastro foi completado. Você está logado agora.

en: Verify
pt: Verificar
