One Time Password (OTP) Verification for account creation (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: New user: %name %email.
tr: Yeni kullanıcı: %name %email.

en: Registration successful. You are now logged in.
tr: Kayıt başarıyla tamamlandı. Şu an giriş yapmış durumdasınız.
