One Time Password (OTP) Verification for account creation (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Next
cs: Další

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: New user: %name %email.
cs: Nový uživatel: %name %email.

en: Registration successful. You are now logged in.
cs: Registrace proběhla úspěšně. Nyní jste přihlášeni.
