One Time Password (OTP) Verification for account creation (8.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: New user: %name %email.
el: Νέος χρήστης: %name %email.

en: Registration successful. You are now logged in.
el: Η εγγραφή ολοκληρώθηκε με επιτυχία. Είστε τώρα συνδεδεμένοι στο σύστημα.
