One Time Password (OTP) Verification for account creation (8.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: New user: %name %email.
lv: Jauns lietotājs: %name %email.

en: Registration successful. You are now logged in.
lv: Reģistrācija sekmīga. Jūs šobrīd esat ienācis mājaslapā.
