One Time Password (OTP) Verification for account creation (8.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: New user: %name %email.
sv: Ny användare: %name %email.

en: Registration successful. You are now logged in.
sv: Registreringen lyckades. Du är nu inloggad.

en: Verify
sv: Verifiera
