One Time Password (OTP) Verification for account creation (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Next
bg: Още

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: New user: %name %email.
bg: Нов потребител: %name %email.

en: Registration successful. You are now logged in.
bg: Регистрацията е успешна. Вие вече сте идентифициран.
