One Time Password (OTP) Verification for account creation (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Next
da: Næste

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: New user: %name %email.
da: Ny bruger: %name %email.

en: Registration successful. You are now logged in.
da: Registrering lykkedes. Du er nu logget ind.
