One Time Password (OTP) Verification for account creation (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: New user: %name %email.
gl: Novo usuario: %name %email.

en: Registration successful. You are now logged in.
gl: O rexistro produciuse con éxito. Xa iniciaches a sesión.
