One Time Password (OTP) Verification for account creation (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Next
he: הבא

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: New user: %name %email.
he: משתמש חדש: %name %email.

en: Registration successful. You are now logged in.
he: ההרשמה הסתיימה בהצלחה ונכנסת לאתר.
