One Time Password (OTP) Verification for account creation (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Next
is: Næsta

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: New user: %name %email.
is: Nýr notandi: %name %email

en: Registration successful. You are now logged in.
is: Skráning tókst. Þú ert nú skráð(ur) inn á vefinn.
