One Time Password (OTP) Verification for account creation (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: New user: %name %email.
pl: Nowy użytkownik: %name %email.

en: Registration successful. You are now logged in.
pl: Tworzenie konta zakończyło się pomyślnie i nastąpiło zalogowanie do witryny.

en: Verify
pl: Zweryfikować
