One Time Password (OTP) Verification for account creation (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Next
ta: அடுத்து

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: New user: %name %email.
ta: புதிய பயனர்: %name %email.

en: Registration successful. You are now logged in.
ta: பதிவு வெற்றிகரமாக நடந்துள்ளது. தாங்கள் இப்போது தளத்தினுள் நுழையலாம்.
