One Time Password (OTP) Verification for account creation (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Next
te: తరువాత

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: New user: %name %email.
te: కొత్త వాడుకరి: %name %email.

en: Registration successful. You are now logged in.
te: నమోదు విజయవంతం. మీరు ఇప్పుడు లోనికి ప్రవేశించవచ్చు.
