One Time Password (OTP) Verification for account creation (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: New user: %name %email.
az: Yeni istifadəçi: %name %email.

en: Registration successful. You are now logged in.
az: Qeydiyyat uğurlu oldu. İndi daxil olmusunuz.
