One Time Password (OTP) Verification for account creation (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Next
fr: Suivant

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: New user: %name %email.
fr: Nouvel utilisateur : %name %email.

en: Registration successful. You are now logged in.
fr: Enregistrement effectué. Vous êtes maintenant identifié.

en: Verify
fr: Vérifier
