One Time Password (OTP) Verification for account creation (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: New user: %name %email.
lt: Naujas narys: %name %email.

en: Registration successful. You are now logged in.
lt: Registracija sėkminga. Jūs dabar esate prisijungę.
