One Time Password (OTP) Verification for account creation (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: New user: %name %email.
be: Новы карыстальнік: %name %email.

en: Registration successful. You are now logged in.
be: Рэгістрацыя паспяховая. Вы ўвайшлі ў свой рахунак.
