One Time Password (OTP) Verification for account creation (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: New user: %name %email.
ca: Usuari nou: %name %email.

en: Registration successful. You are now logged in.
ca: Registre realitzat correctament. Ara ja esteu validat al sistema.
