One Time Password (OTP) Verification for account creation (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: New user: %name %email.
oc: Utilizaire novèl : %name %email.

en: Registration successful. You are now logged in.
oc: Enregistrament efectuat. Ara, sètz identificat.
