OTP Auth (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
be: Уключана

en: Country
be: Краіна

en: Back
be: Назад

en: Continue
be: Працягнуць

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Days
be: Дні

en: About
be: Аб
