OTP Auth (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Login
ca: Entrada

en: Country
ca: País

en: Back
ca: Enrere

en: Continue
ca: Continua

en: Log in
ca: Entra

en: Basic settings
ca: Paràmetres bàsics

en: Days
ca: Dies

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Minutes
ca: Minuts

en: About
ca: Detalls
