OTP Auth (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Login
hr: Prijava

en: Country
hr: Država

en: Back
hr: Natrag

en: Continue
hr: Nastavi

en: Log in
hr: Prijava

en: Basic settings
hr: Osnovne postavke

en: About
hr: Opis
