OTP Auth (8.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Days
kn: ದಿನಗಳು

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: Minutes
kn: ನಿಮಿಷಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
