OTP Auth (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Country
lv: Valsts

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Continue
lv: Turpināt

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Days
lv: Dienas

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Minutes
lv: Minūtes

en: About
lv: Par
