OTP Auth (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Login
pl: Zaloguj

en: Country
pl: Państwo

en: Back
pl: Wstecz

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Basic settings
pl: Ustawienia podstawowe

en: Days
pl: Dni

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Minutes
pl: Minuty

en: About
pl: O stronie

en: Sample
pl: Próbka
