OTP Auth (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: Country
ro: Țară

en: Back
ro: Înapoi

en: Continue
ro: Continuare

en: Basic settings
ro: Setări de bază

en: Authentication
ro: Autentificare

en: About
ro: Despre
