OTP Auth (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Login
ru: Логин

en: Country
ru: Страна

en: Back
ru: Назад

en: Continue
ru: Продолжить

en: Log in
ru: Войти

en: Basic settings
ru: Базовые настройки

en: Days
ru: Дни

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Minutes
ru: Минуты

en: About
ru: Информация

en: Mobile Number
ru: Номер мобильного телефона
