OTP Auth (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: Login
tr: Giriş

en: Country
tr: Ülke

en: Back
tr: Geri

en: Continue
tr: Devam et

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: Basic settings
tr: Temel ayarlar

en: Days
tr: Günler

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Minutes
tr: Dakika

en: About
tr: Hakkında

en: Sample
tr: Örnek
