OTP Auth (8.x-1.1-beta1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: Country
gl: País

en: Back
gl: Voltar

en: Continue
gl: Continuar

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Basic settings
gl: Axustes básicos

en: Authentication
gl: Autenticación

en: About
gl: Información
