OTP Auth (8.x-1.1-beta1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Country
te: దేశం

en: Back
te: వెనక్కి

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: Log in
te: ప్రవేశించు

en: Basic settings
te: ప్రాథమిక అమరికలు

en: About
te: గురించి
