OTP Auth (8.x-1.1-beta1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Country
nn: Land

en: Back
nn: Attende

en: Continue
nn: Hald fram

en: Log in
nn: Logg inn

en: Basic settings
nn: Grunnleggjande innstillingar
