OTP Auth (8.x-1.1-beta1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Login
uk: Вхід

en: Country
uk: Країна

en: Back
uk: Назад

en: Continue
uk: Продовжити

en: Log in
uk: Вхід

en: Basic settings
uk: Основні налаштування

en: Days
uk: Дні(в)

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Minutes
uk: Хвилини

en: About
uk: Про модуль

en: Sample
uk: Приклад

en: Mobile Number
uk: Номер мобільного телефону
