OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: - None -
uk: - Немає -

en: Log in
uk: Вхід

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Field mapping
uk: Відповідність полів

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Role assignment
uk: Завдання ролі

en: Secret
uk: Таємний

en: Replacements
uk: Замінники
