OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta3) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Settings
ru: Настройки

en: Log in
ru: Войти

en: Phone number
ru: Номер телефона

en: seconds
ru: секунд

en: Field mapping
ru: Соответствие полей

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Role assignment
ru: Задание роли

en: Mobile number
ru: Номер мобильного телефона
