OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta4) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Email address
hu: E-mail cím

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Settings
hu: Beállítások

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: seconds
hu: másodperc

en: Field mapping
hu: Mező leképzés

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Role assignment
hu: Szerepkörhöz rendelés
