OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta4) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Email address
fr: Adresse de courriel

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Settings
fr: Paramètres

en: Log in
fr: Se connecter

en: Phone number
fr: Numéro de téléphone

en: seconds
fr: secondes

en: Field mapping
fr: Correspondance de champ

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Role assignment
fr: Attribution de rôle

en: Mobile number
fr: Numéro de GSM

en: Replacements
fr: Substitutions
