OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta4) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Settings
gl: Axustes

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: seconds
gl: segundos

en: - Select -
gl: - Seleccione -
