OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta4) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Settings
hr: Postavke

en: Log in
hr: Prijava

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Replacements
hr: Zamjene
