OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta4) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Email address
ja: メールアドレス

en: - None -
ja: - なし -

en: Settings
ja: 設定

en: Log in
ja: ログイン

en: Phone number
ja: 電話番号

en: seconds
ja: 秒

en: Field mapping
ja: フィールドマッピング

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Role assignment
ja: 役割の割り当て
