OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta4) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Email address
ku: ئیمێل

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
