OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta4) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: seconds
sk: sekundy

en: Field mapping
sk: Mapovanie polí

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Role assignment
sk: Priradenie kategórie používateľa
