OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta4) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Email address
sv: E-postadress

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Settings
sv: Inställningar

en: Log in
sv: Logga in

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: seconds
sv: sekunder

en: Countdown timer
sv: Nedräkningstimer

en: Field mapping
sv: Mappning av fält

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Role assignment
sv: Rolltilldelning
