OTP Login (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Enabled
es: Activado

en: Basic settings
es: Opciones básicas

en: Days
es: Días

en: Authentication
es: Autentificación

en: About
es: Acerca de
