OTP Login (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Enabled
vi: Bật

en: Basic settings
vi: Các thiết lập cơ bản

en: Days
vi: Ngày

en: Authentication
vi: Xác thực

en: About
vi: Giới thiệu
