OTP Login (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Basic settings
el: Βασικές ρυθμίσεις

en: Days
el: Ημέρες

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: About
el: Περί
