OTP Login (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Basic settings
sv: Grundläggande inställningar

en: Days
sv: Dagar

en: Authentication
sv: Autentisering

en: Minutes
sv: Minuter

en: About
sv: Om
