OTP Login (8.x-2.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Both
cs: Obojí

en: Days
cs: Dnů

en: Authentication
cs: Ověření

en: Minutes
cs: Minuty

en: About
cs: Popis
